konferencja w krakowie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nie tylko do uczestnictwa w prestiżowym wydarzeniu naukowym, ale również do wzięcia udziału w towarzyszących konferencji imprez kulturalnych oraz odpoczynku w cudownej atmosferze Krakowa.

imprezy towarzyszące
bankiet otwierający aula AGH
królewska biesiada restauracja 'Wierzynek'
zwiedzanie i kolacja kopalnia soli w Wieliczce
obiady hotel Novotel

Kraków pozostaje wiodącym centrum kulturalnym i turystycznym Polski. Stare Miasto jest w rzeczywistości średniowiecznym miastem z dobrze zachowaną siatką ulic. Wielki centralny Rynek (największy w Europie) ukazuje najwyższy poziom doskonałości w planowaniu miast w tych czasach

Wzgórze Wawelskie w Krakowie stanowi swoisty mikrokosmos polskiej historii i kultury. Od XI wieku polscy monarchowie za swą rezydencję obierali Zamek na Wawelu. Tutaj, w Katerze Wawelskiej, byli koronowani i chowani.
Prawdziwą perla w okolicy Krakowa jest mająca 700 lat kopalnia soli w Wieliczce, jeden z obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO.
W 1995 r. Rada Kultury Unii Europejskiej ustanowiła tytuł 'Europejskiej Stolicy Kultury' dla dziewięciu miast. Kraków (obok Pragi) został nominowany jako jeden z pierwszych laureatów z Europy Środkowej.

Kraków:
http://www.krakow.pl/
Krakowskie Biuro Festiwalowe:
http://www.krakow2000.pl/

Kopalnia Soli w Wieliczce:
http://www.kopalnia.pl
Mueum Żup Solnych w Wieliczce:
http://www.muzeum.wieliczka.pl/pl/

 

Główny sponsor :

Partner:

Sponsorzy:

Patronat medialny: